.st0{fill:#FFFFFF;}

Een kaboutermannetje op bezoek! 

 December 28, 2018

By  Inge

Zoals ik al vermoedde, is de kaboutermuts opgehaald ondertussen. Ik hoorde weer geluid en ben naar beneden geslopen. Ik wilde weleens weten wat er nu aan de hand was… en daar stond hij… een kaboutermannetje!

Okee, ik wist eigenlijk natuurlijk wel dat er bij die muts ook een kabouter hoorde, maar om hem dan ook echt te zien is weer iets heel anders.

En het leuke van alles is dat het me gelukt is om hem vast te leggen op de gevoelige plaat.

Zie je, daar issie! Wel wat geschrokken zo te zien, maar je, wat wil je als er ineens een zaklamp in je gezicht schijnt.

Hij was overigens weer net zo snel weg als dat ik hem zag. Jammer wel, want ik ben wel benieuwd wat hij bij mij in huis deed. En hoe kan hij nou zomaar zijn muts verloren zijn…? Of zou hij gisteren ook al van me geschrokken zijn, dat kaboutermannetje?

Inge schuurmans

Poppenmaakster

Al van jongs af aan heb ik een passie voor handwerken. Toen ik tijdens mijn opleiding om vrijeschool juf te worden een waldorfpop moest maken, wist ik meteen dat het niet bij die ene pop zou blijven.

Ondertussen reizen mijn poppen de hele wereld over en bovendien ontwerp ik patronen en maak ik cursussen.

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Gratis patroon knuffelpopje

Ben jij benieuwd of je poppen maken leuk vindt?

Of heb je al eerder een pop gemaakt en vind je het leuk om een nieuw patroon uit te proberen? 

Dan is dit mijn geschenk voor jou.

>