Eindelijk is het zover, ik kan haar aan je laten zien. Al heel lang wilde ik uitproberen hoe het is om een gezichtje te maken bij een zonnekindpop. Zo dat er echt diepte ontstaan bij de neus en de lippen. En ik ben blij met het resultaat, ik vind haar erg leuk geworden. Hieronder zie je mijn eerste pop met lange haren én een echt gezichtje.
Wat ik erg leuk aan dit popje vind is dat ze heel bewust is. Ze is zelf gemaakt van huidtricot van biologische kwaliteit en gevuld met wol van schapen die op een fijne manier gehouden worden. Haar rokje komt uit een tweedehands winkeltje ( ;-) ) en haar tuniek is gemaakt van een grote rode boerenzakdoek.
Haar sloffen zijn gemaakt van een lekker dikke kwaliteit vilt en de strikjes in haar haar passen mooi bij het tuniekje.
Voor een speels effect heet ze een hartje of haar rok gekregen en natuurlijk heeft ze onder alles ook nog een onderbroekje aan.
Ik heb haar Belle genoemd, omdat ik haar zo mooi vind :)